Zespół

Nasz zespół to starannie dobrani pasjonaci poligrafii, którzy działają w myśl zasady 3S – sprawnie, szybko, solidnie.
Z przyjemnością podejmujemy kolejne wyzwania utrzymując wysokie standardy największych marek i brandów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić naszym Klientom na każdym etapie realizacji. Jako jedni z nielicznych oferujemy usługę Print Managementu czyli efektywnego outsourcingu poligrafii jako źródła korzyści dla firm.

KATARZYNA
KATARZYNA
kl@systemdruk.pl ⋅ 796-070-776
Właściciel firmy. Kontroluje i wspiera w codziennych działaniach wszystkich pracowników. Dba o dobrą atmosferę w firmie i nieustanny rozwój swoich podopiecznych. Absolwentka Wydziału Marketingu i Zarządzania UJ oraz studium administracyjno-prawnego. Z poligrafią na stałe związana od 1997 roku. W wolnym czasie podróżuje po świecie; jej serce skradły klimaty wschodnie i sushi.
KATARZYNA
KATARZYNA
km@systemdruk.pl ⋅ 794-070-704
Opiekun Klienta wyspecjalizowany w druku wielkoformatowym i gadżetach. Dba, by materiały Klienta wyglądały spójnie niezależnie od skali. Absolwentka studium ekonomicznego. Zanim zaczęła swoją przygodę z poligrafią, przez kilkanaście lat zdobywała praktycznie umiejętności obsługi klienta oraz zarządzania w innych branżach. W wolnych chwilach zbiera grzyby oraz zwiedza ciekawe miejsca pieszo i na rowerze wraz z córką i mężem.
EWELINA
EWELINA
ef@systemdruk.pl ⋅ 795-070-725
Opiekun Klienta wyspecjalizowany głównie w papierach ozdobnych. Dzięki wielu odbytym szkoleniom oraz praktycznym realizacjom jest w stanie zaproponować naszym Klientom ciekawe medium i właściwe dla niego rozwiązanie poligraficzne jako komplet idealnie spełniający wymagania każdego Klienta. Absolwentka Wydziału Prawa, miłośniczka dobrego wina oraz książek kryminologicznych.
WOJTEK
WOJTEK
wp@systemdruk.pl ⋅ 793-789-183
Opiekun Klienta wyspecjalizowany w druku offsetowym. Nieustannie tropi również nowinki technologiczne dotyczące uszlachetnień, tak by realizacje naszych Klientów wyróżniały się na tle konkurencji. Absolwent bezpieczeństwa wewnętrznego. W życiu prywatnym utytułowany sportowiec (m.in. tytuł Mistrza Polski 2016 w armwrestlingu). Zaraża optymizmem i pozytywnym nastawieniem do życia.
PAWEŁ
PAWEŁ
Specjalista logistyki
To dzięki niemu nasi Klienci otrzymują swoje materiały jeszcze szybciej a w kuchni zawsze jest kawa. Student psychologi ze specjalnością menadżerską na wydziale Psychologii Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Pasjonat historii, gier komputerowych i myśli pedagogicznej. W wolnych chwilach ogląda filmy psychologiczne.
ZIEMOWIT
ZIEMOWIT
Dyrektor kreatywny
Dyrektor kreatywny. Nadzoruje i wykonuje prace graficzne, sprawdza poprawność plików, rozwiewa wątpliwości technologiczne, znajduje dziury w całym. Absolwent Wydział Sztuki UP w Krakowie i Wydziału Sztuki Middlesex University w Londynie. Projektowaniem graficznym i poligrafią zajmuje się od 25 lat. Wykładowca w krakowskiej Wyższej Szkole Europejskiej. Zwolennik i orędownik używania mózgu, miłośnik filmów dokumentalnych, fotografii oraz bliskich i dalekich podróży.

Ładowanie...