Twój partner w druku
Poligrafia od A do Z
Dedykowany opiekun
Oszczędność czasu
Poligrafia w domu

Poligrafia w domu

Poligrafia głównie kojarzy nam się z drukiem wizytówek, ulotek lub opakowań. Nic bardziej mylnego.

Z jej pomocą możemy wyczarować przepiękną dekorację mieszkania, która odmieni wnętrze i nada mu niepowtarzalny charakter.

Alternatywą dla płytek ściennych w naszej kuchni stała się niedawno tapeta zabezpieczona przezroczystą szybą. Efekt przepiękny i zupełnie niepowtarzalny, wzór takiej tapety jest bowiem dowolny. Kawa, truskawki, zielone liście lub całkiem zwariowana grafika mogą pojawić się w naszym domu przy okazji kolejnych remontów. Obecnie możemy również drukować bezpośrednio na szkle, pleksi, pcv i wielu innych podłożach, tak więc powierzchnie zadrukowane mogą stać się fragmentami mebli i innych elementów wykończenia wnętrza.

Ciekawym rozwiązaniem jest tak niedoceniany wydruk na podłożu twardym. Własne zdjęcie z wakacji, a może niebanalna profesjonalna fotografia zakupiona w banku zdjęć lub bardziej abstrakcyjna grafika? Dajmy upust naszej wyobraźni! Czyż schemat paryskiego metra między szafkami nie wygląda świetnie? Jakość fotograficzna w pełnej gamie kolorów to w tej technologii standard.

Wydruk na podłożu twardym

Dla amatorów fotografii ściana pokryta fototapetą z wydrukiem efektu naszych łowów  lub właśnie wielkoformatowy wydruk na podłożu twardym mogą być miłym zwieńczeniem wakacyjnej przygody z aparatem. Zazwyczaj setki zdjęć z naszych wojaży lądują – posegregowane lub nie – na jakimś pendrivie lub dysku zewnętrznym, aby ewentualnie raz na kilka lat ubarwić imprezę rodzinną. A może lepiej wybrać najlepsze zdjęcie i stworzyć w domu miejsce, gdzie nasz wzrok zatrzyma się na moment każdego dnia, wywołując miłe wspomnienie i budząc podziw lub zaciekawienie wśród naszych gości? „Hmmm, Łuk Trumfialny: byłem tam, to ja zrobiłem to zdjęcie…”.

 

Fototapeta

Poligrafia domowa to także mały format: naklejki z logo w łazience, ozdobniki na meblach, haft na ręczniku, poduszkach lub serwetkach. Te drobne elementy, dotąd kojarzone z luksusem 5-gwiazdkowego hotelu, za sprawą druku cyfrowego i nowoczesnych materiałów są już w zasięgu naszych możliwości.

Niech Wasza wyobraźnia przyjdzie Wam z pomocą!

Druk cyfrowy Druk cyfrowy

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie...